Samsun Mobil Şehir Rehberi
Samsun'a dair her şey

Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı (OKA) Teknik Destek Çağrısı

Orta Karadeniz Kalkinma Ajansi 2018 Yili Teknik Destek programi, 1 Mart 2018 itibariyle KAYS üzerinden basvuruya açilmistir. Programa kar amaci gütmeyen kurum ve kuruluslar basvurabilir. Programin amaci bölgedeki yerel aktörlerin bölgesel kalkinma açisindan önem arz eden ancak kurumsal kapasite eksikligi nedeniyle hazirlik ve uygulama asamalarinda bir takim sorunlarla karsilasilan çalismalarina destek vermektir.

 

Toplam kaynak: 600.000 TL 

Proje basina üst sinir: 15.000 TL

Çevrimiçi Basvuru Bitis Tarihi ve Saati: 24.12.2018  Saat 23.59

Taahhütname Teslimi Bitis Tarihi ve Saati: 31.12.2018 17.00

 

Teknik destek basvurulari sürekli olarak alinmaktadir. Ancak, basvurular ikiser aylik dönemler halinde yapilir. Bu dönemler 2018 programi için Mart-Nisan, Mayis-Haziran, Temmuz-Agustos, Eylül-Ekim ve Kasim-Aralik dönemleridir.

Basvuru sahiplerinin; proje basvurularini tamamiyla internet ortaminda KAYS (Kalkinma Ajanslari Yönetim Sistemi) üzerinden (http://portal.kays.kalkinma.gov.tr) olarak yapilmalari gerekmektedir. Basvuru yapabilmek için KAYS’a kayit olup kullanici adi ve sifre alinmalidir. Sisteme kaydolma ve kullanim ile ilgili detayli bilgi ve görsel anlatim yine KAYS Portal’inin Yardim bölümünde (http://portal.kays.kalkinma.gov.tr/yardim) bulunan Kullanici Kilavuzunda mevcuttur.

 

2018 Teknik Destek “Basvuru Rehberi ve Ekleri”ne ulasmak için tiklayiniz.

2018 Teknik Destek Programi “Bilgilendirme Sunumu”na ulasmak için tiklayiniz.

Programla ilgili sorulariniz için bize [email protected] adresinden e-posta ile ulasabilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.