Samsun Mobil Şehir Rehberi
Samsun'a dair her şey

Karadeniz Bölgesinin Tek Yayınevi Samsun’da Açılıyor

Genç Yazar Burak Yavuzyiğit İnstagram Hesabından Yaptığı Duyuruda Mahlas Yayınları’nın Merkezinin Samsun Olacağını Duyurdu.

Bahis, Yanılgı, Kardeşim adlı kitaplarını henüz yirmili yaşlara gelmeden yayınlanan, ardından birçok proje imza atan ve genç yaşına rağmen uzun süre Genel Yayın Yönetmenliği  yapan Samsun’lu Burak Yavzuyiğit açacağı yeni yayınevinin Mahlas Yayınları olacağını ve merkezinin ise Samsun olacağını duyurdu.

Literature Live projesinde ülkemizi temsil eden, Anlattım Kitap Oldu gibi birçok projede jüri olan, genç yaşına rağmen yıllarca Genel Yayın Yönetmenliği yapan, yaşına göre büyük başarılara imza atan gururumuz Mahlas Yayınları’yla başarılarına bir yenisini daha ekleyeceğe benziyor.

Aynı zamanda İstanbul’da da faaliyet gösterecek olan Mahlas Yayınları’nın Genel Yayın Yönetmeni Her Şey Hakkında Hiçbir Şey adlı kitabıyla raflardaki yerini alan Gülnihal Özer olacak.

Samsun’un kültür seviyesini arttıracağını düşündüğümüz Mahlas Yayınları’nın yapacağı projeler ve çıkartacağı yeni yazarlarla birçok fikre öncülük edecek gibi duruyor.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.